Eskişehir Koltuk Yıkama

Eskişehir Koltuk Yıkama

Ravza Halı Yıkama şirketi, koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve temizliğe kavuşturuyor.

Koltukların öncelikle bilinmesi gerekir ki evinizde temizlenmektedir. Diğer türlü evinizden alınıp merkezimize götürüldügü takdirde nakliye maliyetinden dolayı çok pahalıya mal olur. Zaten sizlere gönderdiğimiz sanayi tipi cihazlarla bunada gerek yoktur.

 

Ravza Halı Yıkama,koltuk yıkama aşamasında sanayi tipi cihazlarla koltukların tozu emiş gücü makinalarımızla alnır. Koltuk yıkama kumaşının cinsine göre yıkama şampuan ve leke sökücü belirlenir saten kumaşlar ile bir kadife kumaş kesinlikle yapısından dolayı çok daha farklı yıkanmaktadır. Koltuğun cinsine ve göre kirliliğine göre gerekli yıkama cinsi sizlere gönderdigmiz profesyonel ekip tarafından belirlenir.

Yıkama normal şartlar altında 2-3 saat arasında degişmektedir. Kuruma süreci yaklaşık 4 – 6 saat arasında degişmektedir.
 

Derinlemesine koltuk yıkama için en uygun teknik sulu sistem koltuk temizleme‘dir. Sulu sistem koltuk temizlemede koltuk kumaşına uygun şampuanlarla kumaş yüzey ıslatılır. Sonraki aşamada ıslatılan koltuk seçilen en uygun şampuan ve hassas fırçalar aracılığıyla fırçalanır. Kalan leke varsa uygun leke çıkarıcılarla çıkarılır. Son olarak koltuk durulanır ve kurumaya bırakılır. Yaz aylarında kuruma süresi 4 – 6 saat arasında değişmektedir.
 

Eskişehir'de Koltuk yıkama kesinlikle sulu sistem yıkama tercih edilmelidir. Ravza Halı Yıkama sulu sistem Kanepe yıkamada öncü firma olma özelliğini taşımaktadır.Odunpazarı koltuk temizliği için mutlaka bize danışın ve teklif alın.

 

Öne Çıkarılanlar

Eskişehir Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan yıkama işlemi evlerinizde de bulunan çamaşır makinalarınızdan farkı daha e

Eskişehir Koltuk Yıkama

Ravza Halı Yıkama şirketi, koltuklarınızı ilk günkü görünüm ve

Eskişehir Overlok Hizmeti

Halı kenarları kullanıma bağlı olarak zamanla yıpranmakta, halı kenar overlok hizmetimiz

Yorumlar